Promienniki podczerwieni - prywatne słońce

Wyglądają jak normalny obrazek, jaki spokojnie wisi na ścianie. Można przypuszczać, że jego zasadniczą misją jest cieszenie ludzkiego oka. Motywy, wzory, kolory są rozmaite, jako że i wrażenie estetyki odmiennych osób nie jest takie samo. Okazuje się za to, iż uroczy obrazek z pejzażem, to w rzeczywistości panel promienników podczerwieni. Co to oznacza?

Stwierdzając najprościej, panele promienników podczerwieni to takowe kaloryfery w formie obrazów. Nie zajmują sporo przestrzeni, posiadają urokliwy oraz miły dla oka wygląd. Zasilane są prądem elektrycznym o standardowym napięciu 220 - 230 V.

Promienniki podczerwieni w formie paneli to nie wyłącznie niezwykle ekonomiczne rozstrzygnięcie w dziedzinie pozyskiwania źródła ciepła, wszakże oraz korzystny dla zdrowia system ogrzewania. Dlatego iż promienniki ciepłownicze nie ogrzewają powietrza nie pojawia się, tak nazywany wynik suchego powietrza, z jakim zwykle mamy „przyjemność” w sezonie grzewczym.

Zamiana zwyczajowych grzejników na prekursorskie urządzenia grzewcze wykorzystujące promieniowanie fal UV pozwala na zrobienie niebotycznych oszczędności w budżecie, a dodatkowo na zdrowe oraz ekologiczne cieszenie się przyjemnym ciepłem o każdej porze roku.

Już nigdy więcej nie będziemy zmuszeni oczekiwać na to, aż kaloryfery jeszcze raz zaczną grzać, a grube kołdry można spokojnie spakować do szafy.